Je několik možností, jak si po nákupu své zboží převzít. Vybrali jsme pro Vás cenově nedostupnější služby od standardních přepravců jakými jsou Česká pošta, PPL, až po možnosti osobních odběrů v síti výdejních míst Uloženka a Zásilkovna. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

 

Česká pošta – balík do ruky

balík do rukyProstřednictvím služby “balík do ruky”, doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou adresu k vám domů či do firmy.Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů. V případě, že si v této lhůtě zásilku nevyzvednete, vrátí se zpět. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty 

Cena od: 99 Kč

Česká pošta – balík na poštu

balík na poštuProstřednictvím služby “balík na poštu”, doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou pobočku pošty. Podrobnosti o službě naleznete na stránkách České pošty. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty  Pošta Vás pomocí SMS nebo emailu bude informovat o přesném datu doručení.

Cena od : 93 Kč

 

Uloženka

UloženkaJedná se o pobočky Uloženka, depa DPD. O doručení jste informováni ihned po podání zásilky k přepravě – mailem a SMS zprávou s ID kódem pro sledování zásilky.

Cena od: 75 Kč

Zasilkovna.cz

ZásilkovnaSlužba umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz má aktuálně 851 poboček v Čechách a na Slovensku. O doručení jste informováni ihned po podání zásilky k přepravě – mailem a SMS zprávou s ID kódem pro sledování zásilky.

Cena od: 70 Kč

Slovenská pošta

Slovenská poštaProstřednictvím této služby, doručí Slovenská pošta vaši zásilku na zvolenou adresu k vám domů či do firmy.
Pokud Vás Slovenská pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů. V případě, že si v této lhůtě zásilku nevyzvednete, vrátí se zpět. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému Slovenské pošty

Cena od: 103 Kč